Достапни линкови

Илузионист успешно леташе со балони


Илузионист успешно леташе со балони
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Со многу балони полни со хелиум, Дејвид Блејн, познат илузионист полета од пустински дел во Ариозна, САд, се искачи над 7630 метри во воздух и за триесетина минути се спушти со падобран.

Категории

XS
SM
MD
LG