Достапни линкови

Зошто некои се плашат од вакцината против ковид-19?


Зошто некои се плашат од вакцината против ковид-19?
please wait

No media source currently available

0:00 0:09:33 0:00

Дали лекот е пострашен од болеста? Или зошто некои не се решаваат да се вакцинираат против ковид-19, кога, според експертите, тоа е добро за нивното здравје и е единствениот излез од пандемијата. А, можеби проблемот е во тоа што и меѓу самите експерти има различни мислења.

Категории

XS
SM
MD
LG