Достапни линкови

За мене сок, за кучево коктел


За мене сок, за кучево коктел
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:59 0:00

Лондонско кафуле реализира идеја за, како што велат сопствениците, подигнување на дружбата на луѓето и кучињата на ново ниво. Во нивниот локал прават коктели и за кучињата и за нивните сопственици, кои уживаат на иста маса. Идејата, велат, успешно се реализира, особено во пандемијава

Категории

XS
SM
MD
LG