Достапни линкови

„Вакцините се првиот чекор кон враќање во нормала“


„Вакцините се првиот чекор кон враќање во нормала“
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:50 0:00

Најголем дел од младите би се вакцинирале против коронавирус и сметаат дека тоа е дел од општествената одговорност на граѓаните, како и придонес кон враќање во нормалата на општествнено ниво.

Категории

XS
SM
MD
LG