Достапни линкови

Булдог на работа во детска болница


Булдог на работа во детска болница
please wait
Embed

No media source currently available

0:00 0:01:00 0:00

Во полска детска болница најнов вработен е Хавана, француски булдог. Таа сега има два месеци, но кога ќе наполни една година ќе започне тренинг за терапевтско куче. Децата засега се се смируваат спиејќи со Хавана и се радуваат на играта со неа.

Погледни ги коментарите

XS
SM
MD
LG