Достапни линкови

„Бидете креативни за да помине времето побрзо“


„Бидете креативни за да помине времето побрзо“
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:23 0:00

Образовните институции ја прекинаа наставата од 11 март. Учениците и студентите првично седеа дома без настава, а од неодамна почна онлајн наставата. Според препораките, треба да се седи дома и што помалку да се има социјален контакт. Неколкумина млади споделија како го минуваат времето дома.

Категории

XS
SM
MD
LG