Достапни линкови

Зибери- Одбив да бидам технички премиер


Зибери- Одбив да бидам технички премиер
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:16 0:00

Нема да се кандидирам за претседател.Јас се откажав и од можноста да бидам премиер во последните три месеци, така што во однос на мојот политички ангажман ставив точка, изјави Народниот правобранител Насер Зибери, кој на минатите парламентарни избори беше кандидат за премиер на ДУИ.

Категории

XS
SM
MD
LG