Достапни линкови

Украинските војници на фронтот продолжуваат да се борат и покрај недостигот од оружје и опрема

Додека руските сили се обидуваат да ја пренесат својата предност на бојното поле, исцрпените украински бранители се борат и покрај недостигот од муниција и опрема.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG