Достапни линкови

Украински војници на фронтот: „Да бевме во НАТО војната немаше да се случи“


Украински војници на фронтот: „Да бевме во НАТО војната немаше да се случи“
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:35 0:00

Украински војници, кои се борат против Русите сметаат дека Украина треба да стане членка на НАТО веднаш штом ќе заврши војната. Тие велат дека да беше Украина членка на НАТО, сегашната војна немаше да се случи.

Категории

XS
SM
MD
LG