Достапни линкови

Украински дронови во акција против руските сили


Украински дронови во акција против руските сили
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Украинска единица користи мали дронови, изработени со 3Д принтер, за уништување на руски возила и оружје на фронтот. РСЕ беше со една таква единица.

Категории

XS
SM
MD
LG