Достапни линкови

Троседот на Јанева, гардеробата на „Боки 13“ - што сѐ има во магацинот за конфискуван имот


Троседот на Јанева, гардеробата на „Боки 13“ - што сѐ има во магацинот за конфискуван имот
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:12 0:00

РСЕ беше во магацинот за конфискуван имот во Тетово. А таму има вредни запленети предмети, автомобили, гардероба, апарати, но поради предолгите судски постапки, голем дел од нив пропаѓаат и вредноста драстично им се намалува.

Категории

XS
SM
MD
LG