Достапни линкови

Демири: Изборите завршија, да се вратиме во реалноста


Демири: Изборите завршија, да се вратиме во реалноста
please wait

No media source currently available

0:00 0:05:58 0:00

Министерот за здравство Илјаз Демири за РСЕ вели дека случувањата на Токсикологија се политички инсинуирани и целта била 18 луѓе да останат без плата. За организациската директорка Илјази тврди дека знае македонски јазик, но не била елоквентна. На др Беѓаровски нема намера да му се извини

Категории

XS
SM
MD
LG