Достапни линкови

Театрално блокирање на увозот на стоки од Запад


Театрално блокирање на увозот на стоки од Запад
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:12 0:00

Стас Баретски е познат во Русија како противник на увозот на стоки од Западот. Сега излегува на патиштата и театрално блокира камиони за кои се сомнева дека превезуваат стоки од Западот.

Категории

XS
SM
MD
LG