Достапни линкови

Трајковски: Случајот со малата Искра лично ме погоди


Трајковски: Случајот со малата Искра лично ме погоди
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:25 0:00

Без разлика што секојдневно гледаме секакви човечки судбини, и ние сме, условно кажано, навикнати, дека не треба секогаш емотивно да реагираме, сепак овој тип донаторство и ова развивање на филантропијата е нешто што треба да постои во иднина, порачува доктор Трајковски.

Категории

XS
SM
MD
LG