Достапни линкови

Славески: Нова алтернатива на Арсовска е зомби партија


Славески: Нова алтернатива на Арсовска е зомби партија
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:07 0:00

Амбицијата на Данела Арсовска за влез во високата политика никогаш не била напуштена, а градоначалничката функција ја смета како отскочна штица за нешто поголемо, но, тоа се илузорни амбиции, вели претседателот на Советот на град Скопје од редовите на ВМРО-ДПМНЕ, Трајко Славески.

Категории

XS
SM
MD
LG