Достапни линкови

Се зголемува бројот на жртвите од поплавата во Либија


Се зголемува бројот на жртвите од поплавата во Либија
please wait

No media source currently available

0:00 0:00:46 0:00

Десетици илјади жртви по поплавите во Либија, а околу 100.000 сè уште се водат како изчезнати.

Категории

XS
SM
MD
LG