Достапни линкови

Руски воздушен напад врз Киев, погодена е и детска болница

Воените власти во Киев соопштија дека најмалку 20 лица загинале по „масивниот“ руски ракетен напад во целата земја на 8 јули.


Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG