Достапни линкови

Протест на пензионерите во Скопје


Протест на пензионерите во Скопје
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:03 0:00

Пензионерите бараат линеарно зголемување на пензиите за 3.500 денари, минималната пензија да биде 18.000 денари.

Категории

XS
SM
MD
LG