Достапни линкови

Последици од гранатирањата меѓу Израел и Хамас


Последици од гранатирањата меѓу Израел и Хамас
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:37 0:00

Се зголемува бројот на жртвите во конфликтот меѓу Израел и Хамас

Категории

XS
SM
MD
LG