Достапни линкови

Поделби за Украина во предизборната кампања во Словачка


Поделби за Украина во предизборната кампања во Словачка
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:10 0:00

Дали да прекине или да продолжи подршката за Украина е една од главните теми на предизборните кампањи во Словачка. Ова прашање може да биде решавачко за исходот од парламентарните избори што ќе се одржат во сабота 30.09.2023.

Категории

XS
SM
MD
LG