Достапни линкови

2014 година во фотографии

Украинскиот конфликт, освојувањата на милитантите на Исламската држава во Ирак и Сирија и стравот од смртоносната ебола. Ова се само некои од настаните во 2014 година. Приказните за нив преку фотографии.

XS
SM
MD
LG