Достапни линкови

Група нуркачки во подводна борба со стереотипите


 Група нуркачки во подводна борба со стереотипите
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:54 0:00

Заедницата за нуркање Scuba Mar Maids обединува жени од различни возрасти, раси и потекла околу заедничката страст за подводниот свет. Почнале како 80, а сега се речиси 5000.

Категории

XS
SM
MD
LG