Достапни линкови

Нови поплави во Волос, Грција


Нови поплави во Волос, Грција
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:03 0:00

За само три недели, градот Волос во Грција повторно беше заватен од силно невреме, излевање на реката и поплави.

Категории

XS
SM
MD
LG