Достапни линкови

Меџити: Не знам зошто никој не одговора за доцнењето на тендерите


Меџити: Не знам зошто никој не одговора за доцнењето на тендерите
please wait

No media source currently available

0:00 0:15:04 0:00

Не знам зошто никој досега не одговарал за овие работи и затоа сакам да поставам механизам, без разлика кој ќе биде министер утре, да не е до неговата волја дали ќе распише тендер, туку тоа да оди автоматски, вели министерот за здравство Меџити коментирајќи го недостигот на терапија за пациенти

Категории

XS
SM
MD
LG