Достапни линкови

Лични податоци на „ачик“ во промотивните видеа на функционерите


Лични податоци на „ачик“ во промотивните видеа на функционерите
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:25 0:00

Матични броеви, фотографии, броеви на лични карти и пасоши може да се видат во видеата објавени од министерот за надворешни работи Бујар Османи и заменик министерот за внатрешни Митко Бојмацалиев. МНР за два дена ја поправи грешката, МВР ги тргна видеата од Фејсбук, но се уште стојат на Јутуб.

Категории

XS
SM
MD
LG