Достапни линкови

Лекар во Босна криел коски од жртви во Сребреница во неговиот двор


Лекар во Босна криел коски од жртви во Сребреница во неговиот двор
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:49 0:00

Лекар, босански Србин криел коски на жртви од Сребреница во својата градина, наводно за „планирање операции“. Луѓето во Брчко, каде што работи докторот Небојша Мраовиќ, изразија шокираност. Но, кога РСЕ се јави во неговата канцеларија, тој сè уште работеше таму.

Категории

XS
SM
MD
LG