Достапни линкови

Меџити - ДУИ го губи политичкиот компас


Меџити - ДУИ го губи политичкиот компас
please wait

No media source currently available

0:00 0:17:40 0:00

ДУИ зборува за зелена агенда само кога има добри анкети, но кога анкетите не им се добри тогаш бараат ПР стратегија што ја нарекуваат „Томахавка“ и тогаш бараат нешто големо како на премиер Албанец или руско влијање, вели претседателот на Демократското движење Изет Меџити во интервју за РСЕ.

Категории

XS
SM
MD
LG