Достапни линкови

Таравари - Нема друга алтернатива за европскиот пат, освен уставни измени


Таравари - Нема друга алтернатива за европскиот пат, освен уставни измени
please wait

No media source currently available

0:00 0:14:02 0:00

Доколку станам претседател, први чекори се - добивање гаранции од Брисел, дека по уставните измени ќе нема други услови за пристапните преговори со ЕУ, динамика за уставните измени од идниот мандатар и укинување на „Отворен Балкан“, вели претседателскиот кандидат Арбен Таравари од коалицијата ВРЕДИ

Категории

XS
SM
MD
LG