Достапни линкови

Втор ден од насилните протести во Тузла


Втор ден од насилните протести во Тузла
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:24 0:00

Тузла 02.02.2014. Демонстрациите излегоа од контрола, дојде до судири меѓу демонстрантите и полицијата, има повекемина повредени. Социјалните протести во Тузла почнаа да се шират и во други градови ви БиХ.

Категории

XS
SM
MD
LG