Достапни линкови

Цените на прехранбените производи - еден чекор назад, неколку чекори напред


Цените на прехранбените производи - еден чекор назад, неколку чекори напред
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:39 0:00

Од денеска зголемен ДДВ на стотици производи, некои од нив не се луксуз ни најмалку, а ќе поскапат за најмалку 5 отсто. И се ова само на неколку дена по мерките на владата за гарантирани цени.

Категории

XS
SM
MD
LG