Достапни линкови

Бункер за во стан - го направи Украинец и го тестираше врз себе


Бункер за во стан - го направи Украинец и го тестираше врз себе
please wait

No media source currently available

0:00 0:02:19 0:00

Еден Украинец создаде мобилно засолниште за кое вели дека може да се состави за 2-3 часа и да се стави директно во домот. Серхи Захарин бил толку сигурен во производот што го тестирал така што пуштил тежина од 1 тон на засолништето додека бил во него.

Категории

XS
SM
MD
LG