Достапни линкови

Ѕирнете во детската соба на НБА ѕвездата Леброн Џејмс


Ѕирнете во детската соба на НБА ѕвездата Леброн Џејмс
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:07 0:00

Музеј посветен на животот и кариера на великанот на НБА, Леброн Џејмс, беше отворен во саботата (25 ноември) во неговиот роден град Акрон, Охајо.

Категории

XS
SM
MD
LG