Достапни линкови

Кога оние со фобија од пајаци ќе се опкружат со стравот


Кога оние со фобија од пајаци ќе се опкружат со стравот
please wait

No media source currently available

0:00 0:01:17 0:00

Група луѓе учат како да ја надминат својата интензивна фобија од пајаци, следејќи ја специјалната програма во Зоолошката градина во Лондон.

Категории

XS
SM
MD
LG