Достапни линкови

Проф. д-р Сеад Џигал: Граѓаните подложни на партиска пропаганда, а партиите многу вешти


Проф. д-р Сеад Џигал: Граѓаните подложни на партиска пропаганда, а партиите многу вешти
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:57 0:00
Директен линк

Притисокот од политичките партии е се поголем, бидејќи на интернетот тие наоѓаат погодна сфера да пласираат нешто како што им одговара, вели универзитетскиот професор д-р Сеад Џигал за партиските тролови и ботови на социјалните мрежи

XS
SM
MD
LG