Достапни линкови

„До кога ќе не лажат?“ Единаесет слики од гневот на илјадници

Еден од неколкудневните протести во Бугарија, виден низ камерата фотографот.

Вчитај повеќе

16x9 Image

Гоце Атанасов

Со новинарство започна да се занимава за време на студиите по новинарство во Скопје. Работел во Млад борец, Нова Македонија, Македонската радио телевизија, А1 телевизијата и во Дојче Веле, а во Радио Слободна Европа е од започнувањето на емитувањето на македонски јазик.

Фејсбук форум

Категории

XS
SM
MD
LG