Достапни линкови

Измамени невести, сексуални робинки


Измамени невести, сексуални робинки
please wait

No media source currently available

0:00 0:03:13 0:00

Десетици девојки од Пакистан, преку агенции за посредување, нашле маж од Кина, надевајки се на подобар живот. Но, се покажало дека станува збор за измама и се принудени на проституција. Не можат ни да се вратат дома.

Категории

XS
SM
MD
LG