Достапни линкови

Уставните измени во Собрание, Рускиот Сојуз стопиран, Тачи тврди дека Макрон го поддржува, Путин ќе оди во Србија...

Настаните на денот низ фотографии - 12 октомври 2018 година

Вчитај повеќе

XS
SM
MD
LG