Достапни линкови

Тетовски четвртоодделенци снимија филм за Благуња дејче, пожаранче

Наместо завршна приредба, тетовските четвртооделенци со наставничката Даниела Апостоловска снимија филм според народната песна „Благуњо дејче, пожаранче“.

Категории

XS
SM
MD
LG