Достапни линкови

Нова истрага, проширување на Титаник, кривични за влијание врз сведоци


Нова истрага, проширување на Титаник, кривични за влијание врз сведоци
please wait

No media source currently available

0:00 0:04:03 0:00

Проширена е истрагата за изборен криминал, отворена е и нова истрага Труст која покажува извлекување на 17 милиони евра од ЕЛЕМ, но и нови кривични пријави за влијаење врз сведоци. Ова го презентираа денеска трите обвинителки од СЈО.

Категории

XS
SM
MD
LG