Достапни линкови

Се расчистуваат штетите по протестите

Искршени стакла и оштетена фасада на Народната канцеларија на претседателот на Македонија Ѓорѓе Иванов и на Министерството за правда по синоќешните протестите против одлуката на претседателот да помилува политичари од власта и опозицијата.

Искршени стакла и оштетена фасада на Народната канцеларија на претседателот на Македонија Ѓорѓе Иванов и на Министерството за правда по синоќешните протестите против одлуката на претседателот да помилува политичари од власта и опозицијата.

Категории

XS
SM
MD
LG