Достапни линкови

Експлозии на аеродромот и во метро во Брисел

Денеска во Брисел одекнаа експлозии на Аеродромот Завентем и во метро станицата Малебек. Медиумите јавуваат за десетина мртви и ранети.

Категории

XS
SM
MD
LG