Достапни линкови

Народен собир за поддршка на владата

Под мотото „Македонија силна“, а во организација на ВМРО-ДПМНЕ и коалицијата За подобра Македонија, вечерва пред македонското собрание се одржува провладин митинг.

Категории

XS
SM
MD
LG