Достапни линкови

Од протестот во Скопје

Од антивладиниот протест во организација на граѓански здруженија, невладини организации и политички партии, меѓу кои и најголемата опозициска партија, Социјалдемократски сојуз, пред зградата на Владата под мотото „Граѓаните за Македонија; доаѓаме“.

Категории

XS
SM
MD
LG