Достапни линкови

Полицициска акција во Куманово

Улиците во Куманово се пусти откако изутрината полицијата започна акција за сузбивање вооружена група. Повремено се слушаат истрели, а полицијата го блокираше влезот во населбата каде почнала акцијата.

Категории

XS
SM
MD
LG