Достапни линкови

Перформанс протест пред МРТ


На пладне платформата за граѓанска политика Ајде одржа протест пред јавниот радиодифузен сервис МРТ, мотивирани од потребата да се порача дека треба да биде сервис на граѓаните, а не владин мегафон. Говореа активисти и новинари

XS
SM
MD
LG