Достапни линкови

Собранието „место на злосторството“

Студентите околу Собранието на Македонија поставија црвено-бела лента на која пишува „место на злосторството“.

Владимир Делов од Студентскиот пленум посочи дека Собранието е местото каде ќе биде убиена автономијата на Универзитетот.

Категории

XS
SM
MD
LG