Достапни линкови

Од Берлинската конференција „Западен Балкан“

Германскиот канцелар Ангела Меркел беше домаќин на конференцијата посветена на европската перспектива на земјите од Западен Балкан. Дел од атмосферата во Берлин.

Категории

XS
SM
MD
LG