Достапни линкови

Променливо време со сонце и дожд


Времето претпладне ќе биде сончево со умерена облачност, а попладне ќе биде нестабилно со локален пороен дожд и грмежи. Температурата ќе се движи од 18 до 31 степени. Во Скопје слично време со температурата до 26 степени.
XS
SM
MD
LG