Достапни линкови

Подемот и падот на Хосни Мубарак

Кариерата на Мубарак, од млад офицер, преку истакнат политичар и сојузник на Западот, до неговиот неславен крај.

Вчитај повеќе

Категории

XS
SM
MD
LG