Достапни линкови

Времето денеска сончево


Времето ќе биде сончево со умерена локална облачност и со слаб ветер од источен правец. Температурата ќе се движи од 18 до 29 степени. Во Скопје слично време, со температура до 26 степени.
XS
SM
MD
LG